ART / Lithographs / Litograph in colors 12428157
nr 1242 8157
Henri Matisse
(1869-1954), Frankrike
Henri Matisse (1869-1954). Tusen och en natt. Signerad i trycket. Juni -50, sheet: 42x88,
LITOGRAPH IN COLORS, Henri Matisse (1869-1954), tusen och en natt. Signerad i trycket. Juni -50, Bladets mått: 42x88
Henri Matisse, French artist born 1869, dead 1954.
1000
SEK 3800
Monday Mars 18 2019
at 19:02:36
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Robot)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik